GENEL BİLGiLER

Toplantı Yeri
Swissôtel / ANKARA
Toplantı Tarihleri
11-13 Mayıs 2017
Poster Oturumu
Katılımcıların çalışmaları poster sunumu ile değerlendirilecektir. Posterler kurs boyunca asılı kalacak ve özetleri kurs kitapçığında yayınlanacaktır.
İzinler
Toplantı katılımı için, kurumlara verilmek üzere talep edilecek davet yazıları toplantı sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Bu davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılacak olup, misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine ait olacaktır.
Katılım Belgesi
Tüm katılımcılara katılım belgeleri 13 Mayıs 2017 tarihinde dağıtılacaktır.
Önemli Son Tarihler:
Poster bildiri gönderimi için : 21 Nisan 2017
İndirimli kayıt ücreti için : 9 Mart 2017
İndirimli konaklama ücreti için : 9 Mart 2017
Transfer Hizmetleri
10–13 Mayıs 2017 tarihleri arasında, transferlerini DMR Turizm’e bildirmiş olan tüm katılımcıların Ankara Havaalanı’ndan transferleri yapılacaktır. 10 Mayıs giriş ve 13 Mayıs çıkış günlerindeki Havaalanı – Otel – Havaalanı çift yön toplu transfer ücreti kişi başı 100 EURO + KDV’dir. Diğer günler için kişi başı tek yön transfer 75 EURO + KDV’dir. Tüm transferler bildirilecek geliş veya dönüş saatleri için yapılacaktır. Uçak değişikliklerinizi yazılı olarak 48 saat önceden bildirmeniz durumunda transfer değişikliğiniz dikkate alınacaktır.
Sekreterya Hizmetleri
Toplantı merkezindeki danışma masası aracılığı ile sekreterya hizmetleri ile ilgili müracaatlarınız cevaplandırılacaktır.
İptaller
9 Mart 2017 tarihine kadar olan iptallerde kayıt ücretlerinin % 50’si iade edilir. Bu tarihten sonra yapılacak katılım iptalleri için iade yapılmaz. Konaklama ücretlerinde geri ödeme ancak 9 Mart 2017 tarihine kadar yapılan iptallerde % 50 oranında mümkündür. Tüm iadeler kurs bitiminden sonra yapılacaktır.
Yaka Kartları
Tüm katılımcılara yaka kartı dağıtılacaktır. Toplantı düzeninin sağlanabilmesi için yaka kartlarının sürekli takılması rica olunur.